Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Teknik servisi en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize kısa sürede sunulmaktadır. Öncelikle arıza oluştuğunda firmamızı arayarak arıza kaydını oluşturmanız gerekmektedir. Ardından bölgeye yakın ekiplerimizi size gün içerisinde ulaşarak gelecekleri saati size belirtmektedirler.

Bu saatlere gidilecek mesafe ve trafik durumuna göre farklar olabilmektedir. Oluşabilecek gecikme durumlarına firmamız tarafından bilgilendirilme yapılacaktır. Arıza olan eve ulaştığımızda ise buzdolabının neden arıza yaptığınız dakikalar içerisinde tespit edip tarafınıza iletiyoruz.

Tespit işlemi bittiğinde sizlere onarımın ne kadar ücret tutacağını bildiriyoruz ve kabul ettiğinizde onarımlara hemen başlayabiliriz.

Onarım süreci bittiğinde 1 yıl garantili olarak onarım gerçekleştirmiş oluyoruz. Buzbolabları genel olarak sık arıza yapan cihazlar değildir. Fakat uzun kullanım süreleri elbette bazı arızalar doğurmaktadır. Bu tarz arızalar olduğunda da firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.